google adwords

Google reklamlar (sem)
Web sitenizle ilgili kelimelerde, Google’da arama yaptığınızda kaçıncı sayfadasınız? Diyelim ki cep telefonu satışı yapıyorsunuz. Google’da cep telefonu kelimesi arandığında siteniz ilk sayfada değil. O anda cep telefonu satın almak için arama yapan kullanıcının, Google ilk sayfa dışında sitenizi bulabilme ihtimali oldukça düşük. Çünkü insanlar aradığını ilk sayfada bulmak istiyor.

SEO Yazılımları ile bir gün içinde Google’da ilk sayfaya gelebilir, uygun maliyetlerle web sitenizi duyurup, bol bol müşteri çekebilirsiniz.
Google reklamlarıyla web sitenizle ilgili anahtar kelimeler arandığında ilk sayfada görünmek çok kolay ve hızlı. Üstelik bu reklam modelinde bütçeyi siz belirlersiniz ve sadece potansiyel müşteriniz Google Adwords reklam metninizi tıklayıp, web sitenize yönlendiğinde ücretlendirilirsiniz. SEM (Search Engine Marketing); web sitenizi internette ön plana çıkartır ve potansiyel müşterilerinizin sizi bulmasını kolaylaştırır. SEM çalışmaları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek veya hemen başlamak için SEO Yazılımları ile iletişime geçin..
Zaten Google Reklamı Veriyorsanız:

Google Adwords, uzman kişiler tarafından yönetildiğinde ve kurulduğunda çok daha performanslı çalışır. Google reklamlarınız gerçek bir Google Reklam Uzmanı tarafından yönetilirse daha üst sıralarda, daha ucuz tıklama başı maliyetlerle reklam verebilirsiniz. Ayrıca gerçek bir Google Reklam Uzmanı, gereksiz anahtar kelimelerde reklam gösterimlerini engelleyecek, daha hedefli reklam kampanyaları kurgulayacak, bütçeniz gereksiz yere tükenmeyecek ve bu sebeplerle reklamlarınızdan aldığınız geri dönüş çok daha yüksek olacaktır.

Arama Ağı (Search) reklamlarınızı, diğer farklı reklam modelleri ile (Remarketing, GDN, Alışveriş Reklamları…) ufak bütçelerle destekleyerek dijital pazarlamaya ayırdığınız bütçeden daha iyi verimler elde edebilirsiniz. Reklamlarınızın geri dönüşünü ölçerek, geri dönüşü düşük olan reklam modellerinden daha iyi performans gösteren reklam modellerine, düşük performanslı anahtar kelimelerden daha iyi verim aldığınız anahtar kelimelere bütçenizi aktararak aynı reklam bütçeleriyle daha fazla satış elde edebilirsiniz. Bu gibi optimizasyonların hepsini Google Reklam Uzmanı sizin için yapacaktır.

SEO Yazılımları ile tüm reklamlarınızı daha verimli hale getirebilir, internet reklamlarınızda çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir